15. Farní ples – zrušen

Z důvodu rychle zhoršující se epidemiologické situace COVID-19 jsme nuceni zrušit 15. Farní ples. O náhradním termínu budete informováni. Děkujeme, že nám zachováte přízeň.

Za tým organizátorů
Gabriela Němčáková

Zveme vás na 15. Farní ples.

Rezervace a prodej vstupenek od 1. 11. 2021 u Gabriely Němčákové tel. +420605923083, GNemcakova@seznam.cz (s možností vyzvednutí na faře v Lipníku či v pohybovém studiu W-fit).

Cena vstupenky 170,- Kč

Podmínky pro vstup na hromadné akce – ples platné od 1. listopadu 2021 (aktuální změny budeme upravovat):

– osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník (dokladem je certifikát – písemné potvrzení)

– osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1 , za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu

– osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

– osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 určený pro sebetestování – budou k dostání na místě, nebo si přineste vlastní povolený test. Test je ale nutno provést až na místě pod dohledem pořadatele.